Realitní služby

Odhad nemovitosti

Jako certifikovaná realitní makléřka provádím profesionální odhady cen nemovitostí. Cenu nemovitosti pro vás odhadnu nejen při prodeji nemovitosti, ale i pro dědické řízení nebo v případě, že se chcete ujistit, že nemovitost kupujete za adekvátní cenu.

Více o odhadech nemovitostí

Prodej nemovitosti

Při prodeji vašeho domu nebo bytu se postarám o to, abyste prodali za co největší cenu a co nejrychleji. Zajistím propagaci prodeje, komunikaci se zájemci a veškeré formality. Udělám maximum pro to, aby vás prodej nemovitosti co nejméně omezil v běžném životě.

Více o prodeji nemovitosti

Pronájem nemovitosti

Najít spolehlivého nájemníka nebývá vždy jednoduché. Svěřte proto svou nemovitost k pronájmu do mých rukou. Pomohu vám stanovit výši nájemného, najdu zájemce, prověřím spolehlivost i finanční situaci budoucích nájemníků a vyřídím veškeré formality.

Více o pronájmu nemovitosti

Koupě nemovitosti

Chystáte se koupit nemovitost v Praze nebo Praze-západ? Najdu pro vás dům nebo byt podle vašich představ. Spolupracuji s ostatními makléři z realitní kanceláře RE/MAX Alfa a je možné, že pro vás již nyní máme vhodnou nemovitost ke koupi.

Více o koupi nemovitosti

Home staging

Ve spolupráci s bytovým designérem připravím vaši nemovitost k prodeji. Díky vhodnému naaranžování nábytku, doplňků a celkovému prosvětlení interiéru bude váš dům nebo byt nejen magnetem pro zájemce, ale může se prodat až o 10% dráž.

Více o home stagingu

Prezentace nemovitostí

Kromě homestagingu se postarám o špičkovou prezentaci vaší nemovitosti. Ve spolupráci s profesionálním fotografem vytvoříme poutavé fotografie a natočíme krátké videoprohlídky. Pro prázdné nemovitosti nechám vytvořit 3D vizualizace interiéru. Mohu také nechat

Více o prezentaci nemovitostí