Home staging

Home staging je proces, při kterém upravím nemovitost určenou k prodeji nebo k pronájmu tak, aby na budoucí zájemce působila co nejatraktivněji. Cílem není obelhat potenciální kupce, ale ukázat nemovitost v nejlepším světle a v celé své kráse.

Profesionálně provedený home staging vám pomůže:

Home staging zařízených nemovitostí

Pokud prodáváte nebo pronajímáte zařízenou nebo částečně zařízenou nemovitosti, spočívá home staging v jednoduchých úpravách, díky kterým však bude dům či byt působit na zájemce čistě, atraktivně a útulně.

  • Generální úklid je naprostý základ. Vše musí zářit čistotou a vypadat jako nové. Navíc na propagačních fotografiích by bylo vidět téměř každé smítko či skvrna.
  • V některých případech také doporučuji svým klientům vymalovat všechny pokoje. Sice to zabere nějaký čas navíc, který se ale bohatě vrátí v podobě vyšší ceny nemovitosti. Výmalbu samozřejmě zařídím já.
  • Při home stagingu je také potřeba danou nemovitost odosobnit. Je tedy potřeba schovat většinu předmětů denní potřeby, osobní fotografie, obrazy a další. Zájemci se musí cítit jako ve svém novém domově, nikoliv jako na návštěvě u neznámých lidí.
  • Poté je možné do interiérů naopak přidat drobné doplňky, díky nimž bude nemovitost příjemně zařízená, avšak bude působit prostorně.

Poté, co je home staging dokončen, můžu přejít k fotografování nemovitosti, natáčení videoprohlídky nebo virtuální 3D prohlídky, pomocí nichž vznikne perfektní a lákavá prezentace nemovitosti.

Home staging zařízených nemovitostí

Nezařízený interiér nepůsobí příliš zajímavým dojmem a co hůř, zájemci si těžko představí jeho reálné využití. Proto je pro prázdné nemovitosti vhodné provést home staging, ale ve větším rozsahu než v případě zařízených nemovitostí, s čímž je spojena také vyšší časová náročnost.

Jedná se především o nastěhování a rozmístění nábytku, některých elektrospotřebičů, osvětlení (lustry), koberců a záclon. Poté, stejně jako v případě zařízené nemovitosti, následuje aranžování doplňků.

Prázdná nemovitost

Pokud z různých důvodů není možné home staging prázdné nemovitosti provést, vytváří se 3D vizualizace interiérů, kdy se interiér nemovitosti vytvoří virtuálně v počítačovém programu.

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty