Prezentace nemovitostí

Kvalitní a profesionálně provedená prezentace výrazně pomáhá při prodeji nemovitosti:

  • Nemovitost zaujme mnohem více potenciálních kupců.
  • Zájemci si vytvoří poměrně přesnou představu o nemovitosti již z inzerátu. Na prohlídku se tak dostaví vesměs vážní zájemci.
  • Nemovitost zpravidla prodáte až o 10% dráž a mnohem rychleji.

Inzerce

Správná inzerce vám zajistí, že vaši nemovitost uvidí nejen co nejvíce lidí, ale především správná cílová skupina. Propagaci nemovitosti provádím následujícími způsoby, vždy ale po předchozí domluvě a s vaším souhlasem.

  • Vložím nabídky na sociální sítě, do skupin zabývajících se prodejem a pronájmy nemovitostí.
  • Vytvořím placenou inzerci na nejpoužívanějších realitních serverech a zajistím, aby byla dobře viditelná.
  • Vaši nemovitost vložím do interního informačního systému realitní kanceláře RE/MAX, aby k ní měli přístup ostatní makléři.
  • Vytvořím letáky a zajistím jejich distribuci v lokalitě, kde nemovitost prodáváte.
  • Na nemovitost vyvěsím reklamní plachtu. Lidé hledají nemovitost ke koupi v místě, kde se často pohybují nebo ke kterému mají zvláštní vztah.

Videoprohlídky

Videoprohlídka je nadstavbou klasické fotografie nemovitosti. Ve spolupráci s kameramanem natočíme a sestříháme dvou- až pětiminutové video. V něm zájemcům představím a okomentuji prodávanou nemovitost, projdu všechny místnosti i nejbližší okolí domu nebo bytu.

3D vizualizace interiérů

Pokud prodáváte prázdnou nemovitost (bez nábytku, vybavení a doplňků), bývají její fotografie bezútěšné a zájemci o koupi si často nedokáží představit, jak bude takový dům či byt vypadat zabydlený.

Jedním z řešení je provést velký home staging, při kterém do nemovitosti nastěhujeme nábytek, obrazy, květiny, drobné doplňky. Následně se nemovitost klasickým způsobem nafotí. Takový home staging ovšem z různých důvodů nebývá možný a prakticky vždy je časově náročný.

Často proto nechávám vytvořit 3D vizualizaci interiéru. Do fotografie prázdné nemovitosti se ve speciálním počítačovém programu vkládají realisticky vypadající 3D modely nábytku, elektrických spotřebičů, osvětlení a různých doplňků. Na výsledném obrázku interiéru je sice poznat, že je počítačově vytvořený, ale potenciální zájemci si z něj mnohem lépe vytvoří představu o podobě a dispozicích nemovitosti.

Image - vizualizace
Ukázka 3D vizualizace interiéru

Virtuální 3D prohlídky

Virtuální prohlídka se často vytváří při prodeji atypických nebo luxusních nemovitostí. Jak již název napovídá, potenciální zájemce o koupi má možnost projít si celou nemovitost virtuálně v pohodlí domova a teprve poté se rozhodnout pro osobní prohlídku.

Interiéry nemovitosti jsou nasnímány speciální 3D kamerou a snímky jsou následně pospojovány tak, aby vytvořily kompletní 3D model interiéru. Je také možné nasnímat okolí nemovitosti nebo například výhled z balkonu.

Výsledná 3D prohlídka je interaktivní: zájemce má možnost celou nemovitost procházet, přibližovat detaily a otáčet se všemi směry. To vše na běžném počítači, tabletu nebo telefonu s připojením k internetu.

Ukázka virtuální prohlídky

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty