Prezentace nemovitostí

Kvalitní a profesionálně provedená prezentace výrazně pomáhá při prodeji nemovitosti:

  • Nemovitost zaujme mnohem více potenciálních kupců.
  • Zájemci si vytvoří poměrně přesnou představu o nemovitosti již z inzerátu. Na prohlídku se tak dostaví vesměs vážní zájemci.
  • Nemovitost zpravidla prodáte až o 10% dráž a mnohem rychleji.

Inzerce

Správná inzerce vám zajistí, že vaši nemovitost uvidí nejen co nejvíce lidí, ale především správná cílová skupina. Propagaci nemovitosti provádím následujícími způsoby, vždy ale po předchozí domluvě a s vaším souhlasem.

  • Vložím nabídky na sociální sítě, do skupin zabývajících se prodejem a pronájmy nemovitostí.
  • Vytvořím placenou inzerci na nejpoužívanějších realitních serverech a zajistím, aby byla dobře viditelná.
  • Vaši nemovitost vložím do interního informačního systému realitní kanceláře RE/MAX, aby k ní měli přístup ostatní makléři.
  • Vytvořím letáky a zajistím jejich distribuci v lokalitě, kde nemovitost prodáváte.
  • Na nemovitost vyvěsím reklamní plachtu. Lidé hledají nemovitost ke koupi v místě, kde se často pohybují nebo ke kterému mají zvláštní vztah.

Videoprohlídky

Videoprohlídka je nadstavbou klasické fotografie nemovitosti. Ve spolupráci s kameramanem natočíme a sestříháme dvou- až pětiminutové video. V něm zájemcům představím a okomentuji prodávanou nemovitost, projdu všechny místnosti i nejbližší okolí domu nebo bytu.

3D vizualizace interiérů

Pokud prodáváte prázdnou nemovitost (bez nábytku, vybavení a doplňků), bývají její fotografie bezútěšné a zájemci o koupi si často nedokáží představit, jak bude takový dům či byt vypadat zabydlený.

Jedním z řešení je provést velký home staging, při kterém do nemovitosti nastěhujeme nábytek, obrazy, květiny, drobné doplňky. Následně se nemovitost klasickým způsobem nafotí. Takový home staging ovšem z různých důvodů nebývá možný a prakticky vždy je časově náročný.

Často proto nechávám vytvořit 3D vizualizaci interiéru. Do fotografie prázdné nemovitosti se ve speciálním počítačovém programu vkládají realisticky vypadající 3D modely nábytku, elektrických spotřebičů, osvětlení a různých doplňků. Na výsledném obrázku interiéru je sice poznat, že je počítačově vytvořený, ale potenciální zájemci si z něj mnohem lépe vytvoří představu o podobě a dispozicích nemovitosti.

Ukázka 3D vizualizace interiéru

Virtuální 3D prohlídky

Virtuální prohlídka se často vytváří při prodeji atypických nebo luxusních nemovitostí. Jak již název napovídá, potenciální zájemce o koupi má možnost projít si celou nemovitost virtuálně v pohodlí domova a teprve poté se rozhodnout pro osobní prohlídku.

Interiéry nemovitosti jsou nasnímány speciální 3D kamerou a snímky jsou následně pospojovány tak, aby vytvořily kompletní 3D model interiéru. Je také možné nasnímat okolí nemovitosti nebo například výhled z balkonu.

Výsledná 3D prohlídka je interaktivní: zájemce má možnost celou nemovitost procházet, přibližovat detaily a otáčet se všemi směry. To vše na běžném počítači, tabletu nebo telefonu s připojením k internetu.

Ukázka virtuální prohlídky

Reality Praha

Jmenuji se Gabriela Červeňáková a jsem realitní makléřka. Zabývám se prodejem nemovitostí v Praze v okrese Praha-západ. Zprostředkuji pro vás také pronájem či koupi nemovitosti. Provádím odhady cen nemovitostí a to i pro dědická řízení nebo ocenění pozůstalosti.

Všechny kontakty