Pronájem nemovitosti

Ideální nájemník by měl být dlouhodobý, spolehlivý, s dobrou platební morálkou a měl by mít úctu k pronajaté nemovitost. Když bude navíc dobře vycházet se sousedy, je to příjemný bonus. Najít takového nájemníka však není jednoduché.

Chci pronájem nemovitosti

Svěřte tento úkol zkušené realitní makléřce a pronajímejte nemovitost bez starostí. Mám zkušenosti s pronájmy bytů, rodinných domů i jejich částí, kanceláří, obchodních prostor a garáží, a to v Praze a okrese Praha-západ.

Kompletní proces pronájmu

  • Jako kvalifikovaný odhadce nemovitostí vám doporučím ideální výši nájemného, kauce a měsíčních záloh na energie.
  • Oslovím ostatní makléře realitní kanceláře RE/MAX a zjistím, zda nemají ve své databázi zájemce o pronájem.
  • V případě, že tímto způsobem zájemce nenajdeme, vaši nemovitost profesionálně nafotím, vytvořím poutavý inzerát a vyvěsím ho na kvalitní realitní servery a skupiny na sociálních sítích.
  • Zorganizuji a absolvuji veškeré prohlídky.
  • Zjistím informace o potenciálních nájemnících, prověřím jejich finanční situaci a reference z předchozích pronájmů.
  • Po nalezení nájemníka se postarám o všechny smlouvy, přepis energií a služeb.

Chci pronajmout nemovitost

Váš email *
Váš telefon *
Děkujeme! V blízké době se vám ozvu.
Něco se nepovedlo. Za chvilku zkuste znovu.

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty