O mně

Ing. Gabriela Červeňáková

Jmenuji se Gabriela Červeňáková a od roku 2015 pracuji jako realitní makléřka. Působím v renomované a úspěšné realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Mojí specializací je prodej nemovitostí v Praze a okrese Praha-západ.

Zaměřuji se na prodej bytů, rodinných domů, pozemků i komerčních nemovitostí, ale zprostředkuji i pronájem nemovitosti. Chystáte-li se koupit byt nebo dům v Praze, neváhejte se na mě obrátit. Společně pro vás najdeme nový domov nebo investiční nemovitost podle vašich představ. Provádím kvalifikované odhady nemovitostí, a to i pro dědická řízení a ocenění pozůstalosti.

Proč se mnou spolupracovat?

  • Udělám maximum pro to, aby realitní obchod proběhl k vaší plné spokojenosti.
  • Ke svým klientům i jejich obchodním partnerům přistupuji vždy profesionálně a přátelsky.
  • Při naší spolupráci vás budu informovat o průběhu jednotlivých kroků, nic si nebudu nechávat pro sebe.
  • Jsem spolehlivá a trpělivá.
  • Vždy se vám pokusím vyjít vstříc.
  • Pracuji s úsměvem, dobrou náladou a v přátelské atmosféře.

Zajímají vás další důvody, proč využít mých služeb? Přečtěte si, co o mně řekli klienti nebo se podívejte, jaké nemovitosti jsem prodala.

Vzdělání a kvalifikace

Vystudovala jsem Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a získala jsem titul inženýr. Mám 20 let praxe v managementu obchodu a marketingu. Od roku 2015 pracuji jako samostatně fungující realitní makléřka. Jsem certifikovaná podle normy ISO a neustále se vzdělávám v oboru realit, práva a finančnictví v realitní činnosti.

Jazykové znalosti: angličtina, čeština, slovenština

Specializace: byty, domy, pozemky, luxusní nemovitosti, odhady nemovitostí, home staging, prezentace nemovitostí, prodej nemovitostí, pronájmy nemovitostí, exekuce, zastupování prodávajících

Poradím vám

Vlastníte byt, rodinný dům, pozemek, chatu nebo chalupu a nevíte, jak s nimi naložit? Pojďme se sejít a já vám zdarma poradím, zda je pro vás lepší nemovitost prodat nebo pronajmout. Ať už se rozhodnete jakkoliv a budete-li mít zájem, ráda se o prodej i pronájem vaší nemovitosti postarám.

Kontaktujte mě

Reality Praha

Jmenuji se Gabriela Červeňáková a jsem realitní makléřka. Zabývám se prodejem nemovitostí v Praze v okrese Praha-západ. Zprostředkuji pro vás také pronájem či koupi nemovitosti. Provádím odhady cen nemovitostí a to i pro dědická řízení nebo ocenění pozůstalosti.

Všechny kontakty