Krátce o mně

V realitním byznysu pracuji od roku 2015. Do té doby jsem působila v nadnárodních korporacích v prodeji, marketingu a komunikaci.

Reality přitom dlouho nevypadaly jako obor, kterému bych se kdy chtěla věnovat. Měla jsem pocit, že je to obor plný neseriózního jednání a je lepší se všem realitkám obloukem vyhnout. Ale pak jsem si potřebovala koupit byt pro sebe a zjistila, že spolupráce s realitkou může být i vcelku příjemná.  

Dnes působím v realitní kanceláři RE/MAX Alfa, která je nejúspěšnější kanceláří sítě RE/MAX od jejího založení v ČR.

Mám za sebou desítky úspěšných prodejů nemovitostí. Mojí specializací je prodej nemovitostí v Praze a okrese Praha-západ. Zaměřuji se na prodej bytů, rodinných domů, pozemků i komerčních nemovitostí, ale zprostředkuji i pronájem nemovitosti.

Jsem již čtvrtým rokem držitelkou certifikátu ISO- nejvyššího možného certifikátu v Evropě, osvědčující profesní znalost.

Chystáte-li se prodat byt nebo dům v Praze, neváhejte se na mě obrátit. Výběr makléře je jako námluvy - vyplatí se vybírat moudře. První kontakt je vždy nezávazný, začínáme v poklidu, u kávy nebo čaje, kde máme prostor si vyměnit informace a ujasnit si, co prodej nemovitosti obnáší.

Proč spolupracovat se mnou?

  • Prodám Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Připravím pro Vás odhad ceny nemovitosti, ve kterém uvidíte, jak tato cena vznikla.
  • Abych prodala za maximální cenu, používám mix klasických metod i veškeré moderní technologie. Například homestaging, vizualizace a 3D sken nemovitosti ( Matterpot) je u mě standardem.
  • Prodej nemovitosti je komplexní.  Spolupracuji s profesionály, každý ve svém oboru: součástí realitní služby je spolupráce s architektkou, profesionálním fotografem či renomovanou advokátní kanceláří.

    Prodej nemovitosti je náročný i po psychologické stránce. Aby jste se cítili bezpečně, pravidelně Vás informuji o průběhu prodeje Vaší nemovitosti. Nic se neděje bez Vašeho souhlasu.
  • Reality jsou záležitost týmová.  Obklopila jsem se profesionály, kteří pracují rádi a dobře. Součástí realitní služby je i spolupráce s architektkou, profesionálním fotografem či renomovanou advokátní kanceláří.

    Jsem spolehlivá a trpělivá. Pracuji s úsměvem, dobrou náladou a v přátelské atmosféře.

Zajímají vás další důvody, proč využít mých služeb? Přečtěte si, co o mně řekli klienti nebo se podívejte, jaké nemovitosti jsem prodala.

Vzdělání a kvalifikace

Vystudovala jsem Ekonomickou univerzitu v Bratislavě.
Mám za sebou 20 let praxe v managementu obchodu a marketingu. V realitách se neustále vzdělávám.

Jazykové znalosti: angličtina, čeština, slovenština. Vše na vysoké úrovni.

Specializace: byty, domy, pozemky, luxusní nemovitosti, odhady nemovitostí, home staging, prezentace nemovitostí, prodej nemovitostí, pronájmy nemovitostí, exekuce, zastupování prodávajících

Poradím vám

Vlastníte byt, rodinný dům, pozemek, chatu nebo chalupu a nevíte, jak s nimi naložit? Pojďme se sejít a já vám zdarma poradím, zda je pro vás lepší nemovitost prodat nebo pronajmout. Ať už se rozhodnete jakkoliv a budete-li mít zájem, ráda se o prodej i pronájem vaší nemovitosti postarám.

Kontaktujte mě

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty