Koupě nemovitosti

Bez realitní kanceláře

Uvažujete-li o koupi své první nemovitosti, patrně zjistíte, že jde o časově velmi náročný proces. Musíte

 • hledat vyhovující nemovitosti na realitních serverech, sociálních sítích nebo v katalozích realitních kanceláří,
 • obvolávat prodávající nebo realitní makléře a domlouvat se s nimi na prohlídkách,
 • jezdit na prohlídky, zjišťovat stav nemovitostí,
 • studovat dokumentaci a smlouvy,
 • a mnohem více.
Chci koupit nemovitost

A pokud tímto vším projdete, můžete mít mnohdy oprávněné obavy, zda jste koupili dobře a zda je s nemovitostí vše v pořádku.

S pomocí realitního makléře

Jsem zkušená realitní makléřka a ráda vám s hledáním vašeho vysněného bytu, rodinného domu nebo investiční nemovitosti pomohu! Celý proces proběhne hladce, bez starostí, ušetříte svůj čas a tím i peníze.

Pokud se nezávazně díváte po nemovitosti v Praze nebo okrese Praha-západ, zkuste sledovat moji nabídku nemovitostí na prodej a pokud vás nějaký dům nebo byt zaujme, neváhejte mě kontaktovat.

Jak probíhá koupě nemovitosti s mojí pomocí?

 • Na úvodní schůzce si společně ujasníme podrobnosti o nemovitosti, kterou hledáte (typ, lokalita, velikost a další konkrétní požadavky)
 • Zahájím hledání nemovitosti – vaši poptávku vložím do informačního systému realitní kanceláře RE/MAX, kde se bude automaticky párovat s nemovitosti nabízenými k prodeji. Oslovím spolupracující realitní makléře a budu pravidelně hledat nabídky prodávajících.
 • Prohlídky nemovitosti absolvuji společně s vámi, objektivně zhodnotím cenu a stav nemovitosti. V případě nadhodnocené ceny o ní budu vyjednávat.
 • Prověřím serióznost prodávajícího, obchodní podmínky prodeje a zkontroluji veškerou dokumentaci.
 • Postarám se o vyřízení hypotéky, budete-li chtít.
 • Zajistím veškeré smlouvy, podám návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, postarám se o přepis energií.

Hypotéky

Ve většině případů bude koupě nemovitosti financována hypotečním úvěrem. Budete-li mít zájem, vyřídím pro vás hypotéku s RX Finance. Mezi její výhody patří zejména

 • garance vrácení rezervačního poplatku v případě, že na hypotéku nedosáhnete,
 • zajištění výhodnějších podmínek, než jaké byste dokázali v bankách vyjednat sami,
 • rychlé vyřízení hypotéky bez poplatků, bez starostí a přímo u nás v kanceláři.

Investiční byt

Koupili jste investiční byt a chtěli byste pomoci s hledáním nájemníka? Obraťte se na mě, o vše se postarám!

Chci koupit nemovitost

Váš email *
Váš telefon *
Děkujeme! V blízké době se vám ozvu.
Něco se nepovedlo. Za chvilku zkuste znovu.

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty