Prodej nemovitosti

Prodej nemovitostí

Chystáte se prodat svou nemovitost a chcete využít služeb zkušeného realitního makléře? Postarám se o kompletní proces prodeje, počínaje odhadem ceny nemovitosti, přes hledání zájemců a organizaci prohlídek až po úspěšné dokončení prodeje.

Chci prodat nemovitost

Zaměřuji se na prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Praze a okrese Praha-západ. Ráda ale zajistím prodej nemovitosti kdekoliv ve Středočeském kraji. Podívejte se na ukázky prodaných nemovitostí.

Jak prodej nemovitosti probíhá?

  1. Na úvodní schůzce se vzájemně seznámíme, zjistíme vaše představy o prodeji a budoucí spolupráci.
  2. Provedu odhad tržní ceny nemovitosti a společně stanovíme prodejní cenu.
  3. Zajistím homestaging a profesionální prezentaci nemovitosti (nafocení a případnou tvorbu videoprohlídky, 3D vizualizací nebo virtuální prohlídky).
  4. Vytvořím prodejní inzeráty, které po schválení z vaší strany vystavím.
  5. Budu hledat vhodné zájemce v interní databázi RE/MAX, na realitních serverech, sociálních sítích, pomocí letáků a prodejních plachet.
  6. Postarám se o vyřizování telefonátů, organizaci prohlídek a komunikaci se zájemci o koupi.
  7. Zajistím hladký průběh prodeje, připravím veškeré smlouvy, povedu komunikaci s úřady, nechám převést energie a pomůžu vám při vyplňování daňového přiznání.

Stanovíte-li nízkou cenu, nejspíš svou nemovitost prodáte velmi rychle, ale zbytečně se připravíte o spoustu peněz.

Pokud však cenu stanovíte příliš vysokou, pravděpodobně se vám neozvou žádní zájemci. Zkusíte-li pak cenu o něco snížit, bude to nejen působit podezřele (potenciální kupující budou na pochybách, zda je s nemovitostí vše v pořádku), ale zájemci budou hledat způsoby a důvody, jakými vás přimět k dalšímu snížení ceny.

Luxusní nemovitosti

Vlastníte luxusní vilu, rezidenci nebo nadstandardní byt a uvažujete o jejich prodeji? Neváhejte mě kontaktovat!

Prodej luxusních nemovitostí má svá specifika a nelze na něj uplatnit běžné postupy, které se používají u standardních nemovitostí. Prodej je zpravidla diskrétní, nemovitost se neinzeruje na běžných realitních serverech a prohlídky probíhají pouze s vážnými zájemci o koupi.

Při prodeji luxusní nemovitosti probíhá velký home staging, při němž se kompletně vybaví interiér nemovitosti. Zkušení profesionálové poté nemovitost fotografují, natáčejí a vytvářejí vysoce kvalitní virtuální 3D prohlídky.

Aukce nemovitostí

Aukce nemovitosti je stále populárnější způsob, jak prodat za maximální cenu a v krátkém čase. Aukce probíhá formou soutěže o nejlepší nabídku, přičemž nejlepší nabídkou nebývá jen nejvyšší cena, ale většinou kombinace více faktorů, mimo jiné například termín úhrady kupní ceny. Pravidla aukce stanovuje prodávající společně s realitním makléřem

Prohlídky nemovitosti probíhají zpravidla v jednom předem vyhlášeném termínu a může se jí zúčastnit každý zájemce. Po prohlídce jsou všichni vážní zájemci vyzváni, aby do stanoveného data předložili své nabídky. Prodávající následně vybere vítěznou nabídku, tedy tu, která nejvíce vyhovuje stanoveným kritériím, a má i právo nevybrat žádnou nabídku.

Chci prodat nemovitost

Váš email *
Váš telefon *
Děkujeme! V blízké době se vám ozvu.
Něco se nepovedlo. Za chvilku zkuste znovu.

Reality Praha

Jmenuji se Gabriela Červeňáková a jsem realitní makléřka. Zabývám se prodejem nemovitostí v Praze v okrese Praha-západ. Zprostředkuji pro vás také pronájem či koupi nemovitosti. Provádím odhady cen nemovitostí a to i pro dědická řízení nebo ocenění pozůstalosti.

Všechny kontakty