Prodala jsem příjemný, světlý byt s dispozicí 3+1+šatna+lodžie. V roce 2013 prošel byt důkladnou, nákladnou a velmi zdařilou rekonstrukcí, při které došlo k úpravě dispozičního řešení bytu. Byt je rozdělen na aktivní a odpočinkovou část.

Ze vstupní haly s vestavěnou skříní vstoupíte do prosvětleného obývacího pokoje, ze kterého je výstup na lodžii. Kuchyň je zařízená na míru vyrobenou kuchyňskou linkou z masivního dřeva, je vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči BOSCH (myčka, indukční deska, trouba a mikrovlnka) a lednicí.

Rekonstrukce koupelny přinesla vybudování moderního sprchového koutu, pultu s designovým umyvadlem i dostatečný prostor pro pračku i sušičku. WC je samostatné.

Byt dále disponuje dvěma ložnicemi. Samostatná šatna poskytuje nečekaně velkorysý úložný prostor.

V celém bytě je na podlahách lité PVC (pokoje) nebo keramická dlažba, elektroinstalace v mědi, plastová okna, zasklená lodžie, dřevěné posuvné dveře šetřící prostor, kvalitní vestavěné skříně a úložné prostory.

Dům, ve kterém se byt nachází, je revitalizovaný, zateplený. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu jsou 3 950 Kč + elektřina.

Byt působí od prvního momentu velmi přívětivě. Celkově se jedná o vkusný byt s nadčasovou úpravou pro náročnější klienty.