Prodej bytu 3+1, Valašské Meziřící – prodáno

Ze vstupní haly s vestavěnou skříní vstoupíte do prosvětleného obývacího pokoje, ze kterého je výstup na lodžii. Kuchyň je zařízená na míru vyrobenou kuchyňskou linkou z masivního dřeva, je vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči BOSCH (myčka, indukční deska, trouba a mikrovlnka) a lednicí.

Rekonstrukce koupelny přinesla vybudování moderního sprchového koutu, pultu s designovým umyvadlem i dostatečný prostor pro pračku i sušičku. WC je samostatné.

Byt dále disponuje dvěma ložnicemi. Samostatná šatna poskytuje nečekaně velkorysý úložný prostor.

V celém bytě je na podlahách lité PVC (pokoje) nebo keramická dlažba, elektroinstalace v mědi, plastová okna, zasklená lodžie, dřevěné posuvné dveře šetřící prostor, kvalitní vestavěné skříně a úložné prostory.

Dům, ve kterém se byt nachází, je revitalizovaný, zateplený. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu jsou 3 950 Kč + elektřina.

Byt působí od prvního momentu velmi přívětivě. Celkově se jedná o vkusný byt s nadčasovou úpravou pro náročnější klienty.

No items found.

Co o mně říkají klienti?

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat." Radka Trčková ( 2x prodej bytu, 1x pronájem)

"Profesionalita a kompetentnost - naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení." Radek Hájek ( prodej RD, koupě RD Praha)

"Dobrý den, paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše." Němcovi ( prodej pozemku, pronájem bytu)

"Paní Červeňáková pro nás zajistila velmi rychlý a bezproblémový prodej bytu. O vše se postarala, na nás zbylo jen nezbytně nutné, za což jsme jí při našem vytížení velmi vděční. Byla vždy milá, se svým týmem odvedla skvělou práci, od aranže bytu, po samotný prodej. Rozhodně bych doporučila každému, už jen pro její velmi příjemný a trpělivý přístup k nám samotným, informovanost o všem co se děje v průběhu prodeje atd. Je SKVĚLÁ :-) a ještě jednou děkujeme :-)" Holečková ( prodej bytu)Všechny kontakty